İL JANDARMA KOMUTANI UÇAR, MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Mersin İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hasan Basri Uçar, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

İl Jandarma Komutanı Uçar, MESİAD Yönetim Kurulu tarafından daha önce kendilerine gerçekleştirilen ziyaret için iade-i ziyarette bulunduğunu söyledi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin ve ülkemizin asayişinin sağlanması ve insanlarımızın huzur içinde yaşaması için Jandarma ve Emniyet teşkilatı yoğun çaba harcamaktadır. Bu bağlamada kentimizin güvenliği ve huzuru için büyük emekleri olan Mersin İl Jandarma Komutanı Kıdemli Jandarma Albay Hasan Basri Uçar’ın derneğimizi ziyaret etmesinden memnuniyet duyduk, kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

Kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden İl Jandarma Komutanı Uçar ise, “Mersin her yönü ile çok güzel bir şehir. Bizler de Jandarma teşkilatı olarak bu güzel şehrin insanlarının asayiş ve huzurlarını sağlamak için görev başındayız. Vatandaşımızın can ve mal güvenliğini en iyi şekilde koruyup, her türlü sorununu gidermek için 7 gün 24 saat görev başındayız. Vazife başında iken bizlere yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza ve MESİAD ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Günün anısına verilen plaketlerin ardından ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

tarih: 

Çarşamba, Mayıs 8, 2019